LYŽOVANIE - PRIPRAVUJEME | 28.12.2011 | Karol Kováč
Voľné miesta na preteky Worldloppet a Euroloppet

Priaznivcov bežeckého lyžovania pozývame na diaľkové preteky v behu na lyžiach zaradené do série behov Worldloppet a Euroloppet. V mesiaci febrúár sú na programe diaľkových behov jubilejné preteky v Nemeckom Oberammergau a v Rakúskom meste Sankt Johann v Tirolsku. Máme na oba preteky zaistené ubytovanie v blízkosti dejísk oboch pretekov. Na programe oboch podujatí sú behy klasickou aj voľnou technikou na kratšej i dlhšej vzdialenosti.
Podrobné informácie o oboch pretekoch nájdete na stránkach http://www.bezkar.sk/loppet.php kde sú odkazy na stránky Euroloppet a Worldloppet.
Záujemcovia nahláste sa čím skôr v klube alebo na dolu uvedené telefónne čísla.

4.2. - 5.2. König Ludwig Lauf - Oberammergau, Nemecko.
Odchod z Bratislavy vo štvrtok ráno 2.2.2012. Ubytovanie v blízkosti konania preteku na 3 až 4 noci. Návrat do Bratislavy v nedeľu večer alebo v pondelok.

11. - 12.2 Tiroler Koasalauf - St. Johann, Rakúsko.
Odchod z Bratislavy v piatok ráno 10.2.2012. Ubytovanie do 15 km od dejiska preteku na 3 noci. Návrat do Bratislavy v pondelok 13. 2.

Štartovné na oba preteky si hradí každý účastník individuálne, doprava osobnými autami.
Ďalšie informácie a podrobnosti poskytnú:
Miro Sedláček tel. 0903046303
Karol Kováč tel. 0908709156