CYKLOTURISTIKA - PRIPRAVUJEME | 20.8.2012 | Sedláček Miroslav
Cyklomost Morava

Pozývam všetkých priaznivcov cykloturistiky: na okružnú jazdu bicyklom.
Trasa: Devín - Devínska Nová Ves - cyklomost cez rieku Morava - Schlobhof - Engelhartstetten - Stopfenreuth - Hainburg a.d.Donau- Wolfsthal - Bratislava.
Dĺžka trasy cca 45 km. Viac ako 90% sa pôjde po cyklocestách.
Stretnutie 25.augusta 2012 o 10:00 hod. v Devíne pod hradom pri sútoku riek Dunaja a Moravy.

Zdatnejší cyklisti o 9:00 až 9:15 hod. na parkovisku pod mostom Lafrancony na Karloveskej strane.

Dostupnosť do Devína prípadne do Devínskej Novej Vsi: autobus č.28 s odchodom od Nového divadla SND ( Evrovea ) v čase 8:50,9:20 a 9:50 vystúpiť v Devíne na zastávke Slovanské nábrežie pokračovať popri Dunaji na sútok s Moravou prípadne na zastávke Devín späť k hradu Devín a k sútoku riek Dunaj a Morava alebo v Devínskej Novej Vsi na zastávke Na Hriadkach tam prejsť cez cestu na cyklotrasu popri protipovodňovej bariéry.
Kontakt:
Sedláček Miroslav