LYŽOVANIE - REPORTÁŽ | 9.3.2010 | Karol Kováč
Kúsok olympijskej radosti v našom klube - autogram Anastasie Kuzminovej

Na zimných olympijských hrách vo Vancouveri nám veľkú radosť urobili naši biatlonisti. Zlato a striebro získala Anastasia Kuzminová a bronz pripojil Pavol Hurajt. Obaja boli prítomní aj na podujatí Euroloppet Biela stopa, ktorého sa už dlhé roky pravidelne zúčastňujeme. A tak nás o to viac tešia vynikajúce výsledky, ktoré dosiahli na ZOH. Pavol Hurajt vyhral aj tento ročník BS na dlhej trati a Anastasia Kuzminová odovzdávala ceny pre najúspešnejších. Člen nášho klubu Jožo Hanuš mal tú česť osobne sa stretnúť s olympijskou víťazkou a bronzovým medailistom. Využil tak príležitosť a získal pre náš klub vzácny autogram od olympijskej víťazky Anastasie Kuzminovej. Ešte raz blahoželáme k vynikajúcim výsledkom našich reprezentantov a želáme im v ďalšej kariére ďalšie a ďalšie úspechy.