HORSKÁ TURISTIKA - REPORTÁŽ | 19.8.2010 | Miro
Česko - Saské Švajčiarsko

Po minuloročnej vydarenej turistickej akcie,sme sa rozhodli aj tento rok znovu navštíviť tento kút Česka.
Ubytovali sme sa v srdci n.p. České Švajčiarsko v obci Jetřichovice, v penzióne U svobodného pána z Falkensteinu. Po úspešnom pricestovaní do Jetřichovíc, sme si naplánovali jednotlivé túry v blízkom i širšom okolí pobytu. Počasie nám prialo až do piatku, takže sme si užili prekrásne túry s výhladmi. Zopár účastníkov podniklo prieskumné túry do Tiských stien a Saského Švajčiarska. Výber túr bol stavaný pre všetký vykonostné kategórie. Osem dní ubehlo veľmi rýchlo a s prekrásnymi zážitkami sme sa vrátili domov.
Fotografie vo fotogalérie sú dôkazom krás a spokojností účastníkov s pobytom v n.p.České -Saské Švajčiarsko.

Vedenie klubu ďakuje, Mirovi Sedláčkovi za dobrú organizáciu a vedenie túr.