Podtatranská stopa 2003

Klub turistov APOLLO každý rok organizuje lyžiarsky zájazd spojený s účasťou na lyžiarskom pochode PODTATRANSKÁ STOPA. Tento rok sa zájazd konal v dňoch od 14. do 16. februára 2003. V piatok 14. 2. sme sa zastavili na Donovaloch, kde sme si vychutnali stopu, ktorá bola pripravená pre súťaž psích záprahov. Niektorí účastníci zájazdu dali prednosť zjazdovkám. Keďže počasie bolo krásne a aj snehu bolo dosť, podmienky na lyžovanie boli veľmi dobré. V sobotu ráno sme dorazili do Podbanského, odkiaľ tento rok štartoval 28. ročník PODTATRANSKEJ STOPY. V slnečnom, no mrazivom počasí tento pochod absolvovalo 15 členov Klubu turistov. V cieli v Žiarskej doline nás čakalo občerstvenie a aj autobus. Nedeľné slnečné počasie sme využili na peknú lyžovačku na Čertovici, kde si prišli na svoje dobrí lyžiari, ale aj začiatočníci. Všetci sme si vynikajúco aktívne oddýchli a už sa tešíme na ďalšie pekné akcie.

Autor príspevku: Alena Mrvová